Masz pytania? 48 61 222 91 02
ziebartpolska.pl Oferta › Diamond Gloss ®

Diamond Gloss ®

ZADAJ PYTANIE
*
*
*
*
*
*
* Wymagane
Diamond Gloss ®
Diamond Gloss ®
Ziebart Diamond Gloss to najmocniejsza ochrona lakieru na świecie! Technologia chroniąca lakier samolotów odrzutowych. Teraz może chronić Twój samchód.

Kupiłeś samochód i jesteś dumny z jego pięknego wyglądu. Wyjechałeś na autostradę, a tam przyklejające się owady, piasek spod kol samochodów przed Tobą albo sól drogowa. Wracasz do domu, a po kilku tygodniach jak umyjesz swój samochód okazuje się, że zniszczenia lakieru są nieodwracalne. Być może nawet nie można ich spolerować. Nie doświadczyłeś tego? Biegnij do swojego auta i dokładnie obejrzyj zwłaszcza przednią cześć maski i przedni zderzak. Warto zabezpieczyć lakier - nawet zwykłym woskiem, co możesz zrobić samodzielnie.  Ale lepiej przyjedz do nas, a nałożymy powłoki zdolne przetrwać rok i damy na to gwarancje! Dodatkowo, na newralgiczne elementy karoserii możemy nałożyć niewidoczne folie ochronne, które zabezpieczą Twój samochód np. przed uderzeniami kamieni (piaskowanie).Woskowanie samochodu czy inne klasyczne zabiegi zabezpieczające karoserię mają poprawić wygląd lakieru, jednak tylko Diamond Gloss sprawi, że lakier Twojego samochodu będzie wyglądał jak nowy. Diamond Gloss to twarda, bazująca na żywicach powłoka zaprojektowana, aby chronić lakier. Nie należy jej mylić ze standardowymi produktami typu wosk, silikon czy polimer. Diamond Gloss przywiera do lakieru Twojego samochodu tworząc barierę zdolną przetrwać rok i zabezpieczającą wygląd, zapewniając lśnienie i głębię koloru takie, jakie samochód miał bezpośrednio po wyjeździe z salonu. Diamond Gloss może być samodzielną usługą lub wzbogacić auto detailing zewnętrzny, w zależności od stanu lakieru najpierw może mieć miejsce polerka samochodowa, a następnie nakładana jest specjalistyczna warstwa ochronna.


Korzyści:

 

  • Diamond Gloss i ewentualne polerowanie samochodu, jeśli jest taka potrzeba, zapewnia głębię koloru i lśnienie karoserii identyczne jak w nowym samochodzie 
  • Zabezpiecza lakier przed starzeniem się, utlenianiem, niekorzystnymi warunkami pogodowymi, solą drogową, kwaśnymi deszczami, ptasimi odchodami 
  • Diamond Gloss daje długotrwałą ochronę, lakier nie matowieje 
  • Samochód nie wymaga woskowania ani innych zabiegów przez cały rok od aplikacji 
  • Jeśli mimo wszystko chcesz dodatkowo woskować - zrobisz to szybciej i łatwiej 
  • Diamond Gloss zabezpiecza wartość Twojego samochodu 
  • Usługa podlega systemowi gwarancyjnemu Ziebart - udzielamy dożywotniej, rocznie odnawialnej gwarancji
  • Diamond Gloss jest unikalnym produktem wynalezionym przez Ziebart International Corporation, nie ma produktów, które choćby zbliżają się swoimi parametrami do Diamond Gloss. Nie zapomnij zapytać również o nasze ochronne folie samochodowe - oklejanie aut dodatkowo zabezpiecza miejsca najbardziej narażone na warunki drogowe. W naszej ofercie znajdziesz też przyciemnianie szyb czy ochronę tapicerki, a wszystko to dla jak najbardziej efektownego wyglądu Twojego samochodu!Zobacz też zdjęcia realizacji na naszym Facebooku.